Tedavilerimiz

Bize güvenmenizi ve tedavilerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirmenizi istiyoruz. Aşağıda sizler için sunduğumuz tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi edinerek geçireceğiniz süreç ve tedaviniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Öncesi & Sonrası

Bu fotoğraflarla hastalarımızın uzman doktorlarımız ile birlikte geçirdiği inanılmaz diş yolculuğuna şahit olabilir, değişimlerini inceleyebilirsiniz

Mutlu Müşterilerimiz

Sizleri güldürmek ve gülüşlerinizi korumak için buradayız! Güler yüzlü ekibimiz ile sizleri rahat ve güvende hissettirmeyi öncelik ediniyor, kliniğimizden mutlu ve memnun ayrılmanız için çalışıyoruz.

Galeri

Sizler için oluşturduğumuz galerimiz ile kliniğimizi tanıyabilir, tedavilerimiz sırasında kullandığımız ekipmanlarımıza göz atabilirsiniz.

Hastalarımız bizim hakkımızda ne diyor?

Hastalarımızın kliniğimizden mutlu ve memnun ayrılmaları önceliğimiz. Bizleri hastalarımızdan dinleyerek tanımanız ve gönül rahatlığıyla bize gelmeniz adına onların tedavi süreçlerine ve mutlu sonuçlarına yer vermek istedik.

Sıkça Sorulan Sorular

Klasik tedavi yöntemleriyle kıyaslayacak olursak implant tedavisi sonrasında protezin yapılma aşaması daha fazla zaman alır. Hafif, güçlü, parlak, korozyona karşı dirençli grimsi bir geçiş metal olan titanyum yapının kemikle bütünleşmesi için 2,5-3 ay sürer. Ek süreç olarak; çene kemiği kısmında veya sinüs boşluğunda işlem yapılacaksa 6-9 ay gibi bir süre daha beklemek gerekebilir. Beklenen sürenin sonunda elde edilen sonuç kesinlikle memnun edici ve ömrü çok daha uzun olur.

Diş beyazlatma işleminin geçici 1-2 günlük hassasiyet sorunu dışında kanıtlanmış herhangi bir zararı yoktur.

Diş beyazlatma işlemi dişlerde kalıcı bir hasara, ağrıya sebep olmaz. İşlem sırasında ve sonraki 1-2 gün geçici bir hassasiyet olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Uzman ve Tecrübeli Ekip
Uzman doktorlarımız ve güler yüzlü personellerimizden oluşan ekibimiz hastalarımızın mutluluğu için çalışmaya her daim hazır.
Kolay Ulaşım
Şehir merkezine oldukça yakın olan kliniğimize rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.
Kaliteli Hizmet
Hastalarımızın memnuniyetini ilke edindiğimiz çalışmalarımızda hastalarımızı en kaliteli hizmet ile buluşturmak önceliğimiz.
Dental Turizm
Tedavinizin yanı sıra İstanbul’un güzelliklerinin de tadını çıkararak eşsiz bir deneyim yaşayın.
Engelli Dostu
Kapımız herkese açık! Engelli dostu kliniğimiz ile herkese eşit ve konforlu bir tedavi sağlıyoruz.
Son Teknoloji
Teknolojiyi yakından takip ediyor, tedavilerimizde son teknoloji ekipmanları ve yöntemleri kullanıyoruz.
Bize Yazın!

Tedavilerimiz hakkında merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bize yazın.

  Email
  WhatsApp
  Phone
  WhatsApp
  Phone
  Email
  This site is registered on wpml.org as a development site.