Dental Turizm

Uzman doktor kadromuz ve en güncel teknolojik ekipmanlarımızla sizlere güvenli ve konforlu bir tedavi sunuyoruz. Sizleri yalnız bırakmadığımız tedavi öncesi ve tedavi sonrasında ise İstanbul’un kültürel ve doğal güzelliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

  Ücretsiz Fiyat Teklif Alın
  Ücretsiz Fiyat Teklif Alın
  Bize güncel bir panoramik röntgen ve diş fotoğraflarınızı gönderebilirseniz uzman doktorumuz durumunuzu değerlendirecektir.
  Seyahat ve Konaklama
  Seyahat ve Konaklama
  Size gönderilen tedavi planından memnunsanız seyahat düzenlemenizi yapabilirsiniz. Tedavi sürecinde kliniğe yakın konforlu konaklama imkanı sunacağız.
  Tedaviye Başlayın
  Tedaviye Başlayın
  İlk randevuda gülüş tasarımı uygulaması, fotoğraflar ve röntgen ile tedavi ile ilgili tüm detayları planlıyoruz. Ve aynı gün içerisinde tedavinize başlıyoruz.
  İyi Tatiller
  İyi Tatiller
  Uzman doktorlar eşliğinde tedavi olurken siz de bu cennette tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Güzel plajlar, lüks otel tatil köyleri, lezzetli yemekler ve daha fazlası.

  Tedavilerimiz

  Hastalarımızı her zaman memnun etmeyi ve kurumumuza olan güvenlerinin hiçbir zaman sarsılmamasını sağlamayı misyon edindik.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaygın olarak sorulan sorulardan sizlere yardımcı olabileceklerini düşündüklerimize yer verdik.

  Diş beyazlatma (bleaching) işlemi, dişin en üst tabakası olan mine tabakasının gözle görülmeyen gözenekli yapısına yerleşmiş olan renkli maddelerin, özel içerikli diş beyazlatma jelleri ile temizlenmesi işlemidir.

  Diş beyazlatma işlemi dişlerde kalıcı bir hasara, ağrıya sebep olmaz. İşlem sırasında ve sonraki 1-2 gün geçici bir hassasiyet olabilir.

  Diş beyazlatma tedavisiyle elde edilen sonuçlar bireysel olup çok farklı değişkenlere bağlıdır. Örneğin, dişlerdeki renk değişikliğinde sarı tonları baskınsa diş beyazlatma daha iyi sonuç verir. Özellikle antibiyotik kullanımından kaynaklanan grileşmelerin beyazlatılması ise daha zordur ve sonuca ulaşmak daha uzun bir süreç gerektirebilir.

  Yapılan hasta muayenesinde yeterli kemik varlığı yoksa bazı ek işlemlerle önce kemik altyapısı oluşturulup daha sonra implantlar yerleştirilir. Yakın zamanda kemoterapi veya radyoterapi almış kişilerde uygulanması sakıncalıdır.

  Doğal dişleriniz ömrü ne kadarsa dental dişlerin ömrü de o kadardır. Ağız içinin ve dişlerin bakımı iyi yapılırsa uzun yıllar kullanılabilir.

  Klasik tedavi yöntemleriyle kıyaslayacak olursak implant tedavisi sonrasında protezin yapılma aşaması daha fazla zaman alır. Hafif, güçlü, parlak, korozyona karşı dirençli grimsi bir geçiş metal olan titanyum yapının kemikle bütünleşmesi için 2,5-3 ay sürer. Ek süreç olarak; çene kemiği kısmında veya sinüs boşluğunda işlem yapılacaksa 6-9 ay gibi bir süre daha beklemek gerekebilir.

  Sanal tur ile buradaymış gibi hissedin!

  Bize Yazın!

  Tedavilerimiz hakkında merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bize yazın.

   +0

   Hasta

   +0

   Yılllık Deneyim

   +0

   Hekim

   +0

   Implant

   Hastalarımız bizim hakkımızda ne diyor?

   Email
   WhatsApp
   Phone
   WhatsApp
   Phone
   Email
   This site is registered on wpml.org as a development site.